נעים להכיר

קצת עליי

נעים מאד, מלי אלמוג פסיכותרפיסטית אישית מטפלת באנשים מעל גיל 18 על פי הגישה האדלריאנית.
אני מטפלת פרטנית וקבוצתית גם בילדים ובני נוער באופן חווייתי.
ארגז הכלים שלי מורכב מתרפיה באמנות: ציור, מוסיקה, משחק, קלפים, דרמה ודמיון מודרך.
מתמחה בבעיות רגשיות, חברתיות, קשיי למידה, הפרעות קשב וריכוז, חרדות,קשיים בוויסות עצמיובעיקר מרגישה שאני עוסקת בשליחות חברתיתממעלה ראשונה.
מאמינה ואוהבת את מה שאני עושה. באמתחתי, שנים רבות של עבודה משמעותית עם ילדים החל מגיל הגן, עד סיום התיכון כמורה, יועצת ומאוחר יותר כמטפלת באופן פרטי – גם במבוגרים.

התמקצעות ולמידה הם חלק חשוב מתפיסת עולמי האישי והמקצועי. לאורך שנות עבודתי השתתפתי ולמדתי קורסים וסדנאות הנוגעים בנפש האדם, כל פעם בהיבט אחר.

 

בתהליך הטיפול אני משלבת ידע מקצועי וניסיון המושתתים על התאוריה האדלריאנית, עקרונות הטיפול המשפחתי, טיפול בטראומה, טיפול רגשי והדרכת הורים.
אני מובילה תהליכי שינוי בזכות היכולת שלי להתחבר לכל מי שמגיע אלי ולהתאים לו את התוכן הטיפולי, הדרך והקצב שנח לו, כל זאת באווירה נעימה, מכילה ועוטפת.
ההחלטה להגיע לטיפול עשויה לחולל פלאים ולהשפיע על איכות החיים של מי שבוחר לעבור תהליך טיפולי. זוהי בחירה הדורשת השקעה ומחויבות לתהליך, גם אם איננו קל.
טיפול אורך זמן ויש לי סבלנות. במהלך המפגשים ניתן להבחין בשינוי תחושת המסוגלות, הערך והדימוי העצמי, לצד זיהוי החוזקות והיכולת להעצים אותן.
אופטימיות רבה, הכלה והרבה אהבה, הם "נר לרגלי". אני מאמינה שתמיד ניתן לעשות שינוי. זה עניין של החלטה. אני תמיד נמצאת כדי לתמוך, לסייע, לכוון.
מוזמנים להגיע ולפסוע איתי יחד כדי לשנות ולהגיע רחוק יותר, מהר יותר, שלם יותר.